Arsenal BiH SC | Forum

Autor Tema: Povrijeđeni igrači  (Posjeta: 15226 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline tbz

• Korisnik
Odg: Povrijeđeni igrači
« Odgovori #450 : 25. Decembar, 2018, 10:22:12 »
Ipak problemi sa povredama nisu bili do Wengerovih metoda treniranja. Problem je u igračima ili do pripreme, medicinskog osoblja ili ne znam ti ni ja čega.

Offline topnik_2

• Korisnik
« Odgovori #451 : 25. Decembar, 2018, 12:36:35 »
Problem je u tehnicki jakim igracima ali fizicki inferiorni naspram protivnika. Pa pola ekipa u EPL su klasicne krkanske ekipe koje igraju na silu i fizicke duele.

Offline tbz

• Korisnik
« Odgovori #452 : 25. Decembar, 2018, 12:42:00 »
Ne vjerujem ja da je do toga. Da je do toga, igrači kao što su Ozil, Mata, Sane, Salah, Eriksen vazda bi bili povrijeđeni, a ne vidim da jesu.

Dok bi, s druge strane, fizički jači igrači ne bi nikada trebali biti povrijeđeni, što isto nije istina. Seo je svako malo povrijeđen, Mertesacker je bio fizički jak, tehnički inferioran pa je često bio povrijeđen, Sol Campbell isto tako.

Vjerujem da je to do genetike/sklonosti povredama.

Offline topnik_2

• Korisnik
« Odgovori #453 : 25. Decembar, 2018, 20:00:39 »
Brkas malo po pozicijama. Stoperi po defaultu moraju biti krkani i sirovine. Takoder moraju po instrukcijama trwnera da prakticki ginu za loptom i da ulaze u duele.
Navala je druga prica. Svi ti koje si nabrojao nikad ili vrlo rijetko da ce startati na loptu svom zustrinom.
Najbolji primjer je Welbeck, koji leti za loptom ko muha bez glave i bezpotrebe uklizava sto mu redovno donosi povrede.

Offline tbz

• Korisnik
« Odgovori #454 : 26. Decembar, 2018, 10:00:49 »
Brkas malo po pozicijama. Stoperi po defaultu moraju biti krkani i sirovine. Takoder moraju po instrukcijama trwnera da prakticki ginu za loptom i da ulaze u duele.
Navala je druga prica. Svi ti koje si nabrojao nikad ili vrlo rijetko da ce startati na loptu svom zustrinom.
Najbolji primjer je Welbeck, koji leti za loptom ko muha bez glave i bezpotrebe uklizava sto mu redovno donosi povrede.

Morali su biti prije 15-20 godina. Sada je fudbal malo evoulirao, tako da štoper ne mora biti krkan, lijevo krivo ne mora biti ljevak, napadač ne mora biti visok 1.95, zadnji vezni ne mora biti neko ko će lomiti noge itd.

Imaš ti i većih boraca od napadača, pa se ne povrijeđuju kao Welbeck. I ja iskreno ne vidim kod njega neku požrtvovanost, uklizavanje koje možda ti vidiš.

Offline Chuchie

• Moderator
  • Korisnik
  • Spol: Muški
  • Treba samo WI-FI imat'
« Odgovori #455 : 22. August, 2019, 11:52:55 »
Ovo je jedina tema na forumu za koju je lijepo vidjeti da nije aktivna.  :ag: :ag:

Fakat, povreda imamo, ali ima ih svako drugi, to je u modernom fudbalu neminovno. Sada ne znam da li je ovo sadasnje stanje vise zbog dovodjenja kvalitenijih igraca ili je onaj los period fakat zbog naseg klimavog lijecnickog/pripremnog tima.

Offline t0pN1k

• Član Udruženja Arsenal BiH
  • Korisnik
  • *
  • Bolje biciklom u kurvanje nego mercedesom na poso.
« Odgovori #456 : 22. August, 2019, 13:27:22 »
Ovo je jedina tema na forumu za koju je lijepo vidjeti da nije aktivna.  :ag: :ag:

Fakat, povreda imamo, ali ima ih svako drugi, to je u modernom fudbalu neminovno. Sada ne znam da li je ovo sadasnje stanje vise zbog dovodjenja kvalitenijih igraca ili je onaj los period fakat zbog naseg klimavog lijecnickog/pripremnog tima.
Čekaj malo, tek je počela sezona  :D

Offline Amarildo

• Korisnik
  • Good old Arsenala, we're proud to say that name
« Odgovori #457 : 23. Septembar, 2019, 22:41:22 »
Kako sam shvatio Lacazette nije povrijeđen, ali je odlučeno da odmara do kraja mjeseca kako bi bolje zaliječio povredu iz predsezone. I klub je u tim saopćenjima dosta rezervisan, u fazonu "očekuje se da se vrati treninzima u oktobru". A ne precizira se kad. Kontam da se šuti o tome, da će biti da je upitan ili da nije u kombinaciji za United i onda bum, eto ga u početnih 11.

Offline tbz

• Korisnik
« Odgovori #458 : 01. Oktobar, 2019, 17:45:31 »

Kieran Tierney has suffered an injury setback and pulled out of the Scotland squad. Huge doubt for Thursday now. Still struggling after comeback. #AFC #Arsenal

Offline Gunner_mo

• Korisnik
  • *
« Odgovori #459 : 01. Oktobar, 2019, 19:48:55 »
Kieran Tierney has suffered an injury setback and pulled out of the Scotland squad. Huge doubt for Thursday now. Still struggling after comeback. #AFC #Arsenal
idi u @#$%@, valjda ce brzo zaigrat. kakvi smo mi baksuzi

Offline Chata

• Korisnik
  • *
  • Dobar i ok momak. 🍄
« Odgovori #460 : 01. Oktobar, 2019, 22:14:13 »
Ma samo nek se oporavi skroz. Ne treba ga forsirat. I ja jedva cekam da ga vidim, ali moze Seo da drzi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline Chuchie

• Moderator
  • Korisnik
  • Treba samo WI-FI imat'
Odg: Povrije%u0111eni igra%u010Di
« Odgovori #461 : 06. Maj, 2020, 20:07:52 »
Prati li ko desavanja u klubu, ja sam se totalno iskljucio otkako je ovo pocelo. Znam da je malo teze procijeniti, ali kada i ako se sezona nastavi recimo u junu, hocemo li na raspolaganju imati nekoga od ranije povrijedjenih igraca? Kolasinac, Torreira, Soares, Tierney, itd

Offline Amarildo

• Korisnik
  • Good old Arsenala, we're proud to say that name
« Odgovori #462 : 07. Maj, 2020, 01:12:38 »
Mislim da bi oni svi trebali biti na raspolaganju. Od navedenih jedino je Torreira imao dužu pauzu, tj. trebao se vratiti možda na kraj sezone, a kako je krenulo, oporavit će se dok počne, ako počne, sezona.

Kolašinac je ako se na varam trebao biti odsutan do kraja marta, Tierney se vratio treningu bio pred ovu pauzu. Za Soaresa ne znam, ali vjerujem da bi i on trebao biti spreman, jer ne bi ga doveli ako je odsutan do ljeta.

Jedino Chambers da je skroz out.

Offline tbz

• Korisnik
« Odgovori #463 : 07. Oktobar, 2020, 22:48:41 »
https://www.arsenal.com/news/club-statement-kieran-tierney

Evo Tierney mora u izolaciju, tako da ga nema protiv Građana. Moramo sa naviknuti na ove stvari, jebajiga

Offline tbz

• Korisnik
« Odgovori #464 : 16. Oktobar, 2020, 14:31:45 »
Kieran Tierney will be available to play for Arsenal against Manchester City tomorrow, cutting short his 14-day isolation. [@McGregorDerek] #afc