Chantome ne žali zbog propuštene prilike

Chantome ne žali zbog propuštene prilike
30. Maja 2009. Komentari isključeni za Chantome ne žali zbog propuštene prilike Glasine Redakcija

Veznjak PSG-a Clement Chantome je danas izjavio da ne žali zbog propuštene prilike da pređe u Arsenal jer želi da i naredne sezone nosi dres PSG-a

Chantome je bio na meti Arsenala prošlog ljeta,ali ostao u PSG-u jer ga čelnici Parižana nisu htjeli pustiti.
Ova sezona je bila frustrirajuća za Chantomea jer je startovao u samo 4 utakmice Francuskog prvenstva.
Clement želi ostaviti traga u PSG-u, ali ako i naredne sezone bude imao skroman broj nastpa za Parižane  napustit će klub sa  Parka Prinčeva

˝Imao sam priliku da pređem u Arsenal, ali ne žalim što sam propustio tu priliku.˝-rekao je Chantome za Aujourd'hui Sport ,a prenosi Sky Sports.

˝Pregovori sa Arsenalom su dobro napredovali, ali mi Paris i trener Paul Le Guen  nisu dozvolili da odem.Neće  me pustiti ni ovog ljeta, čelnici su mi rekli da ja predstavljam ugled kluba.

˝Ostale su mi još tri godine do isteka ugovora sa PSG-om i želim ga odraditi do kraja.Ovo je moj klub, međutim ukoliko bi mi se naredne sezone ponovila ovakva frustrirajuća sezona radije bi napustio PSG narednog ljeta.

˝Nakon PSG-a  teško bi mi bilo nastaviti karijeru  u nekom drugom Francuskom klubu radije bi potpisao za neki strani klub svejedno mi je gdje,možda me privuče da igram Njemačkoj ligi.˝-kazao je na kraju intervjua Chantome.

Oznake