EPL: Arsenal – Tottenham 2-1

22. Decembra 2007. Komentari isključeni za EPL: Arsenal – Tottenham 2-1 Arhiva utakmica Redakcija

dodju do pobjede.

To se desilo u 76. minuti. Arsene Wenger je odlucio povuci sa terena Emmanuela Ebouea i dati sansu Nicklasu Bendtneru. Bio je to sjajan potez jer je vec u narednom minutu Arsenal imao korner koji je nabacio Fabregas a u skoku daleko najvisi je bio upravo Bendtner i majstorki savladao Robinsona za 2-1. To ce, kasnije ce se ispostaviti biti i konacni rezultat utakmice.

Dakle jos jedna pobjeda nad gradskim rivalima koja sada produzuje neporazenost na 20 utakmica i 8 punih godina! Za par sedmica slijede jos dvije utakmice protiv istog protivnika u okviru Carling Cupa i nadamo se da ce seirja ostati netaknuta i nakon toga.