R.I.P.-Danny Fiszman (1945-2011)

R.I.P.-Danny Fiszman (1945-2011)
13. Aprila 2011. Komentari isključeni za R.I.P.-Danny Fiszman (1945-2011) Zadnje novosti Redakcija

Arsenal je na svom sajtu saopštio da je  danas u svojoj 66. godini nakon duge i teške bolesti preminuo bivši direktor Arsenala Danny Fiszman.

“Danny je u upravu Arsenala stigao 1992. godine, bio je vrlo poštovana i ugledna ličnost u klubu i mnogo će nedostajati svim prijateljima i kolegama u klubu.

U vrijeme dok je bio na poziciji direktora Arsenala Danny je bio i vrlo uspješan biznismen koji uvijek iskazivao svoju veliku ljubav prema klubu, imao je najveći utjecaj u upravi.

Odigrao je veliku ulogu u procesu prelaska Arsenala sa Higburya na novi Emirates stadion. Proveo je mnogo godina neumorno radeći na poboljšanju kluba koji je izgradio jedan od najljepših stadiona.”– stoji u saopštenju Arsenala.

 

Podsjećamo da je prije samo dva dana (11.04.2011.) prodao svojih 16,11% dionica kluba Stanu Kroenkeu koji je sada većinski dioničar Arsenala.

Oznake