Arsenal 3-1 Olympiakos

3. Oktobra 2012. Komentari isključeni za Arsenal 3-1 Olympiakos Nekategorisano Fatima Efendira

Golovima Gervinha, Podolskog i Ramseya, Arsenal večeras odnosi sva tri boda i ostaje na prvom mjestu na tabeli grupe B sa svih šest bodova iz dvije utakmice.

Gervinho je prvi načeo mrežu Grka u 42. minuti, ali do kraja prvog poluvremena Mitroglou uspijeva izjednačiti rezultat na asistenciju Grecoa.

U 56. minuti Gervinho sjajno asistira Podolskom koji postiže pogodak i dovodi Arsenal u vodstvo.

Pobjedu Topnika zapečatio je Aaron Ramsey u 94. minuti na asistenciju Oliviera Girouda, oba igrača su dobila šansu u 80. minuti utakmice, za razliku Arshavina, Djouroua i Santosa koji su se ovaj put zadržali na klupi.