Dva defanzivca uskoro napuštaju Arsenal

Dva defanzivca uskoro napuštaju Arsenal
3. Januara 2013. Komentari isključeni za Dva defanzivca uskoro napuštaju Arsenal Igrači,Transferi,Zadnje novosti Redakcija

 

Sébastien Squillaci i Johan Djourou prema svemu sudeći mogli bi postati prvi igrači koji napuštaju Arsenal u januarskom prelaznom roku.

Squillaci je u nedavnim intervjuima za medije u Francuskoj izjavio izjavio da sasvim sigurno napušta Arsenal,pitanje je hoće li to biti već kroz nekoliko dana ili će se na njegov odlazak morati sačekati do ljeta.

“Vjerojatno ću napustiti Arsenal u siječnju, možda to bude i u julu. Marseille, Monaco, Nice, Bastia i Ajaccio su klubovi s kojima sam trenutno u pregovorima. Imam 32 godine. Siguran sam kako imam još 2 ili 3 sezone vrhunskog  fudbala ispred sebe,” rekao je Squillaci.

O odlasku još jednog stopera Arsenala špekulira se već mjesecima. Johana Djouroua čvrsto se dovodi u vezu s njemačkim Hannoverom. Tamošnji mediji tvrde kako Djourou u Hannover odlazi na posudbu s mogučnošću trajnog otkupa ugovora

Oznake